NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Niezależnie od tego, czy produkujemy blat kuchenny, łazienkowy czy blat stołu, cena blatu ze spieku kwarcowego zależy od kilku elementów.

Po pierwsze, w wycenie należy uwzględnić rodzaj wybranej płyty kwarcowej, z której powstanie blat. Powierzchnia, grubość wielkoformatowej wpłynie na cenę blatu.

W Aldeco wykonujemy z powierzonych materiałów stopnice schodowe z płytek ceramicznych o różnych grubościach i formatach oraz produkujemy cokoły ceramiczne. Aby zlecić produkcję stopnic i cokołów należy przede wszystkim określić szczegóły zamówienia.  W zależności od przeznaczenia dobieramy odpowiednią technologię ich wykonania. W przypadku produkcji cokołów ceramicznych  należy określić ich długość i wysokość.

Spieki kwarcowe na dobre zagościły już w wileu miejscach, a niemal każdy inwestor rozważa ich wykorzystanie w swoich wnętrzach, najczęśćiej w kuchni i łazience.

Gdy zdecydujemy się na konkretny wzór i grubość płyty wielkoformatowej, pojawia się pytanie: jak zrobić z niej blat?

Główna siedziba oraz zakład produkcyjny Aldeco zlokalizowane są w Modlnicy koło Krakowa, gdzie znajduje się nasze biuro oraz park maszynowy: innowacyjny system WATERJET FLOW MACH 500 oraz nowoczesne centrum obróbcze INTERMAC MASTER 38.5. W Modlnicy wykonujemy więc nasze usługi: cięcie strumieniem wody, obróbkę CNC spieków kwarcowych i inne

KONTAKT

tel. biuro: +48 533 550 052

tel. produkcja: +48 533 550 054

e-mail: aldeco@aldeco.pl

©2017-2022 ALDECO

Wykonanie: MOQO