FIRMA

Aldeco jest pionierem w projektowaniu i produkcji elementów dekoracyjnych z płytek ceramicznych.

Nasza przygoda z płytką ceramiczną rozpoczęła się od mozaiki zdobionej elementami z kamienia naturalnego i metalu. Wraz z rozwojem firmy i rozbudową zaplecza maszynowego, wprowadzaliśmy do oferty kolejne usługi i produkty wykonane z płytki ceramicznej.

Technologia cięcia strumieniem wody pozwoliła nam rozwinąć skrzydła i pracować nad coraz bardziej zaawansowanymi wzorami dekoracji i elementami wyposażenia wnętrz. Za pomocą maszyn waterjet, tniemy mozaiki o nieregularnych kształtach oraz docinamy płytki i duże płyty ceramiczne na wymiar, według projektu architekta. Zajmujemy się także ich profesjonalną obróbką. 

Blat ze spieku kwarcowego
Cięcie spieków - waterjet
Nowoczesne umywalki

Produkujemy stopnice schodowe dopasowane do każdego wnętrza oraz systemy basenowe z płytek ceramicznych. Do tej listy dodaliśmy też nowoczesne donice ogrodowe i designerskie umywalki ze spieków kwarcowych.

Kiedy w świecie płytek ceramicznych pojawiły się wielkoformatowe spieki kwarcowe, zakupiliśmy najnowszej generacji centra obróbcze CNC. Za ich pomocą wykonujemy blaty kuchenne i łazienkowe, stoły i stoliki oraz wiele innych ciekawych elementów meblowych. Dzięki temu możemy być na bieżąco z najnowszymi trendami.

Co wyróżnia Aldeco wśród innych firm zajmujących się obróbką płytek ceramicznych i spieków?

Produkty, które oferujemy to przeważnie nasze wzory autorskie. Jesteśmy jednocześnie otwarci na nowe pomysły, dlatego chętnie uczestniczymy w procesie projektowym naszych Klientów i architektów. Na zamówienie wykonamy modele personalizowane, z dowolnej płytki lub spieku ceramicznego.

Wszystkich, którzy poszukują ciekawych rozwiązań w wyposażeniu wnętrz i chcą zrealizować swoje wymarzone projekty, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy.

KONTAKT

tel. biuro: +48 533 550 052

tel. produkcja: +48 533 550 054

e-mail: aldeco@aldeco.pl

Aldeco: 32-085 Modlnica, ul. Ulubiona 19

Oddział: 32-540 Trzebinia, ul. Lipcowa 56B

©2017-2020 ALDECO

Wykonanie: MOQO