FIRMA

Aldeco jest pionierem w projektowaniu i produkcji elementów dekoracyjnych do płytek ceramicznych. Jesteśmy firmą rodzinną, ale przestrzegamy najwyższych standardów jakości, dlatego zaufało nam wielu poważnych Klientów korporacyjnych. Dzięki temu nasze produkty można spotkać zarówno w Polsce, jak i za granicą. Jednocześnie zawsze przestrzegamy zasady, że indywidualne podejście, jest kluczem do znalezienia najlepszego rozwiązania. Właśnie dlatego, Klienci prywatni chętnie powierzają nam swoje zlecenia, wiedząc, że będą potraktowani z należytą uwagą.

W naszej ofercie znajdą Państwo mozaiki i listwy ceramiczne, ze stali nierdzewnej, trawertynów i marmuru. Wyróżnia nas doświadczenie oraz profesjonalne podejście do każdego projektu.

Od wielu lat świadczymy także specjalistyczne usługi w zakresie obróbki i cięcia materiałów ceramicznych i kamienia naturalnego. Precyzyjne cięcie strumieniem wody (waterjet) pozwala uzyskać dokładnie te kształty, których życzy sobie klient lub projektant. Produkujemy także stopnice i cokoły podłogowe, formatujemy płytki ścienne i gresowe.

Kierujemy naszą ofertę do fabryk, inwestorów, architektów oraz Klientów indywidualnych. Wszystkich chętnie wspieramy od etapu projektu dekoracji, aż do produkcji gotowej mozaiki lub innych elementów wykończeniowych.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną gamą naszych usług i produktów.

KONTAKT

tel. biuro: +48 533 550 052

tel. produkcja: +48 533 550 054

e-mail: aldeco@aldeco.pl

Aldeco: 32-085 Modlnica, ul. Ulubiona 19

Oddział: 32-540 Trzebinia, ul. Lipcowa 56B

©2017-2020 ALDECO

Wykonanie: MOQO