DONICE OGRODOWE, NA TARAS, DO SALONU I BIURA

Płytka ceramiczna to obecnie jeden z najbardziej pożądanych przez projektantów oraz inwestorów element dekoracyjny. Dotyczy to zarówno płytki w formacie tradycyjnym, jak i w postaci wielkoformatowych spieków kwarcowych. Bogata paleta kolorystyczna i oryginalne wzornictwo sprawiają, że płytki świetnie imitują inne materiały. Mogą naśladować kamień naturalny, beton architektoniczny, a nawet drewno czy metal. Dzięki temu można je dopasować do projektu osadzonego w dowolnej stylistyce.

Poza swoimi walorami estetycznymi płytka lub spiek ceramiczny to materiały o niezwykłych właściwościach. Są trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne, nie odbarwiają się pod wpływem promieni UV. Płytki i spieki kwarcowe są również mrozoodporne i wodoodporne. Sprawia to, że są doskonałym materiałem do zastosowania na zewnątrz. Ich walory estetyczne sprawiają jednocześnie, że mogą być ozdobą każdego wnętrza.

Liczne zalety spieków kwarcowych i płytek gresowych czynią z nich doskonały materiał do wykonania donic ceramicznych.

Donice do ogrodu
Donice do ogrodu
Donice do ogrodu
Donice do ogrodu
Donice do ogrodu
Szare donice ogrodowe

DONICE ZE SPIEKÓW KWARCOWYCH I PŁYTEK CERAMICZNYCH

Mogą stanowić designerski element małej architektury jako duże donice ogrodowe. Jako donice na taras czy balkon będą wyglądać nowocześnie i elegancko. Są świetną alternatywą dla donic z betonu architektonicznego, polipropylenu lub gliny. Szeroki wybór kolorów, formatów, grubości i struktur płyt oznacza nieograniczone możliwości projektowe.

jakość

Wysokiej klasy materiał gwarantuje, że nasze donice są niezwykle wytrzymałe. Zachowują swoje właściwości i dobrze wyglądają przez długi czas.

stabilność

Odpowiedni ciężar sprawia, że donice z płytek lub spieków są bardzo stabilne.Mogą tworzyć murki oporowe lub wydzielone przestrzenie, pełniąc funkcję parawanów.

dopasowanie

Donica może zostać dopasowana do płytek zastosowanych na elewacji, tarasie, balkonie lub schodach.

wzornictwo

Wyszukane wzornictwo i precyzyjne wykonanie sprawiają, że donice Aldeco sprawdzą się również we wnętrzach. Mogą być donicami do salonu, biura, czy do hotelu.

PERSONALIZOWANE DONICE OGRODOWE I NA TARAS

Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Dowolność w doborze koloru i struktury płytki daje możliwość decydowania o rozmiarach i kształcie donicy. Pozwala to Klientowi na pełną personalizację zamówienia. Donice personalizowane wykonujemy z materiałów powierzonych przez Klienta. Materiał może również zostać wybrany spośród płyt, którymi aktualnie dysponujemy. Dbamy o najdrobniejsze szczegóły:

Materiał, z którego wykonane są donice to mrozoodporna płytka ceramiczna gresowa lub spiek kwarcowy o grubości do 20 mm.
Na zamówienie wykonujemy dodatkową wewnętrzną półką z otworami. Pozwala to ograniczyć przestrzeń wewnątrz donicy.
Donica może posiadać otwory drenażowe.
Płyty łączone są specjalistycznym klejem na bazie epoksydowej, co gwarantuje pełną odporność na warunki atmosferyczne.
Donica może zostać dopasowana do płytek zastosowanych na elewacji, tarasie, balkonie lub schodach.
Największe donice mogą osiągnąć nawet 120 cm wysokości.

Zapraszamy do kontaktu  oraz zapoznania się z pełną ofertą naszych produktów i usług. Wykorzystujemy płytki ceramiczne i spieki kwarcowe tworząc różnorodne elementy dla domu. Nieustannie pracujemy nad nowymi wzorami, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszymi najnowszymi realizacjami.

KONTAKT

tel. biuro: +48 533 550 052

tel. produkcja: +48 533 550 054

e-mail: aldeco@aldeco.pl

©2017-2022 ALDECO

Wykonanie: MOQO