MOZAIKI I DEKORACJE - PROJEKTOWANIE

Aldeco od 13 lat specjalizuje się w tworzeniu dekoracji, listew i mozaik dla największych producentów płytek ceramicznych. Mozolny, ale jednocześnie inspirujący proces projektowania, jest w naszym przypadku uzupełniony etapem produkcji gotowych elementów dekoracyjnych. Jako pierwsi zaproponowaliśmy dekoracje ceramiczne, uzupełnione tak niezwykłymi materiałami jak kamień naturalny, stal nierdzewna czy drewno egzotyczne.

Produkty, które oferujemy to przeważnie nasze wzory autorskie. Na stałe współpracujemy z młodymi projektantami krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. W swoich realizacjach podążamy za najnowszymi trendami wzorniczymi oraz wykorzystujemy najbardziej zaawansowane technologie. Dlatego właśnie nasze projekty są tak atrakcyjne i wyróżniają się wśród bogatej oferty dostępnej na rynku.

Gorąco zachęcamy do współpracy, nie tylko producentów, ale także salony płytek ceramicznych. Zaprojektujemy dla Was unikalne wzory. Wystarczy dostarczyć płytki, do których mamy zaproponować dekorację lub mozaikę. Reszta należy do nas — dobierzemy formaty i materiały oraz wykonamy kilka propozycji w postaci prototypu.
Nieustannie pracujemy nad nowymi wzorami mozaiki i dekoracji, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszymi najnowszymi realizacjami.

KONTAKT

tel. biuro: +48 533 550 052

tel. produkcja: +48 533 550 054

e-mail: aldeco@aldeco.pl

Aldeco: 32-085 Modlnica, ul. Ulubiona 19

Oddział: 32-540 Trzebinia, ul. Lipcowa 56B

©2017-2020 ALDECO

Wykonanie: MOQO